Listopad 2008

Ahooojky :)

29. listopadu 2008 v 19:51 | Maky |  **aBOUT me**
Ahoojky lidicky plominte nak nestiham a hlavne me to strasne blbne ... na vsetky komentare odpovim a budu pridavat .. az zase na neco naraziim :) mam vas moc rada a SB si me plosim nevymazavejtee :)

16. SBéé =*

4. listopadu 2008 v 19:35 | Maky
Táák Delíí si konečně založila blog tak si jí hned přidávám ... nic jiného mě nezbyde ... děláám to ráda :D kdo by neměl rád Delíí ?? :) takže Delinka Delíí Terka .... moe láááska velká :) Blog tady !!

Hojky :)

4. listopadu 2008 v 19:28 | Maky |  **aBOUT me**
Ahojiik lidičky :) jak pak se máte chci se omluvit že sem tedka moc nepřidávala byla sem doma a neak nebyl čas ... a eště tedka to z Bárou ... moc špatney tejden :( ta holka byla vyjímečná je jí strašná škoda neměla umříít ae už o tom nechci psáát je mi jí moc líto a mám ji šílěně ráda ... moc mě to bolí že tu se mnou už není ... ae nic mě jí nevrátí :( ....Jo ae chtěla sem hlavně naspat že zase začnu pridávát akorát ty výkendy co sem doma a ne v tyhle blby nemocnici neak oc pridavat nebudu .... asi všetko papa =*

Pro Barunku !!!! měla sem tě ráda =*

3. listopadu 2008 v 20:24 | Maky |  **aBOUT me**
Tenhle článek je jenom na počest Báry ... dneska 3.11. v 7:15 se zabila v autě .. cizííí vinou ... byla to moc sqela holka ...myslim ze by to rekli vsichni co ji znaly ... snekym se urcite nemusela ae nikdo by jii tohle nepřál ...měla sem šííleně ráda chtěla bych tě vrátit ae asi to nepujde ... nejdriv kdyz me Janča říkala že umřela naka holka od nich z bydžova říkala sem stává se ae ted kdyz vim ze si mi umrela ty je to pro me hrozně těžky se stim vyrovnat .... sadská už nikdy nebude jako dřív nebudeš tam ty !!! nebojse az tam o prázkách budem na tebe myslet sem ráda že si za mnou přijela do nemocnice že sem tě aspon na ty dvě hodiny viděla a mohla tě obejmout a všechno si na vzajem vyprávět bylo to naposled co sem tě viděla ae nevěděla sem těšila sem ze se o vánocíích uvííme v praze jak sem se domluvily ... ae neuvidííme je to strašny bylo ti 14 ta holka za to taky zaplatila ae vzala mi te sebou mám tě ráda a vžycky budu nikdy na tebe nezapomenu !!!

:'-(